Hakkımızda

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat Hakkımızda

Tekirdağ evden eve nakliyat firmamız Tekirdağ’da adını duyurmak ve en iyi yerlere gelebilmek hedefi ile kurulmuş firmamızdır. Firmamız her şeyden önce hedeflediği yoldan sapmayarak ve müşterilerine karşı saygınlığı yakalayarak çalıştığı için kısa sürede büyük yollar kat etmiştir. Çıktığı bu yolda tüm Türkiye’nin güvenilir nakliyat firması olmayı hedefleyen bizler kendi kazancımızın önüne koyduğumuz sizlerin memnuniyeti doğrultusunda hareket etmeye devam ediyoruz.

Nakliyat alanında hizmet veren firmamız her şeyden önce çalışma ekibinde disiplin, azim ve işini severek yapan personelleri bünyesine almıştır. Personellerinin azmi ve işlerini severek yapması nakliyat firmamızın işindeki başarısının en büyük etkeni olmuştur. Sizlere her şeyden önce samimiyeti ve güler yüzü ile güven veren ekibimiz 18 yıldır sizlerin yanında olmaya devam etmektedir.  Sadece iyi değil daha iyi olmak için her türlü hizmeti sizlere sunmaya çalışan Tekirdağ nakliyat firmamız her geçen gün adını sizlere duyurmak için çalışmaktadır.

Firma olarak en büyük hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak dâhilinde bu sektörde en iyiler arasına girebilmektir. Sizlere verdiğimiz eşyalarınızı kırmadan taşıma sözü hizmetimizle sizlerin içinin rahat etmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm Türkiye’ye temizliği, eşyalarınıza verdiği özeni ve güvenirliliği ile adını duyurmak isteyen işletmemiz bu yolda tüm çabayı sarf etmektedir ve etmeye de devam edecektir. İlk günde olduğundan çok daha fazla yeniliklerle kendini gösteren firmamız personeliyle birlikte Tüm Türkiye’ye hizmet etmek amacı doğrultusunda oldukça titiz çalışmaktadır. Yeşilleri, Merinos, B&G Store, Secpa Yazılım, Hatem Saykı, Pi Analitik Dershaneleri, Birlik Metal Ltd, Kahve Diyarı gibi önemli referanslara sahip olan Tekirdağ evden eve nakliyat firmamız, 7 yıldan bu yana yüzlerce müşterisine sorunsuz hizmet vermenin onuru içindedir. Kendini başarma yoluna adamış, kazandığı paradan önce kaliteli hizmet vermeyi ve sizleri memnun etmeyi hedeflemiş olan firmamız uzun yıllar boyunca en iyi hizmeti vermek için yenilikçi anlayışını da benimsemektedir. Sizlerin de bizden desteğini çekmediğini görmek bizleri her zaman memnun edecek ve sizler için şuan olduğundan çok daha iyi hizmet vermemizde bizlerin en büyük yardımcısı olacaktır.

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat