Sigortalı Nakliyat

Evden Eve Nakliyat
Aralık 5, 2017
Asansörlü Nakliyat
Aralık 5, 2017

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Müşterilerimizin ürünleri ve eşyaları onlar kadar ne kadar önemli olsa da firmamız ve çalışanlarımız için de o kadar önem arz etmektedir. Tekirdağ Sigortalı Nakliyat alanında çalışan arkadaşlarımız ise bölümleri hakkında özel bir eğitim aldıktan sonra işlerinin başlarına geçmektedir. Arkadaşlarımız hangi bölümde olursa olsun özel bir eğitim görmek zorundadırlar. Bunun sebebi ise müşterilerimizin hem içi rahat etmesi açısından büyük bir önem sağlamaktadır. Çalışan ekip kadromuz da taşıma elemanları paketleme elemanları, depolama elemanları ve taşıma elemanları bulunmaktadır. Hepsinin işi ise birbirinden farklı şekilde ve hepsi alanlarında uzman şekilde çalışmaktadır. Müşterilerimiz paketleme işlemini firmamızın üstlenmesini istedikleri zaman ise paketleme uzmanı arkadaşlarımız müşterilerimizin evlerine veya ofislerine ekipmanları ile gelir ve paketleme işlemine başlarlar.

Paketleme işlemi en önemli işlemlerden biri olarak bilinmektedir. Paketleme işini yapan arkadaşlar eşyaları kategorilere böler ve onları gereken kurallara ve sıralamalara uyacak şekilde ayarlamaktadırlar. Bu da arkadaşlarımızın daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde paketlemesine sebep olmaktadır. Paketleme işleminde ise dolap ve beyaz eşya ürünlerini sökmesi ve yeni adrese kullanılır bir halde bırakması için oluşan ekibimiz ise müşterilerimizin evlerine gelerek bu eşyaları belirler. Belirledikleri eşyaları en rahat ve daha az yer kaplayacak şekilde parçalama işlemini yaparlar. Tekirdağ Asansörlü Nakliyat işlemi bittikten sonra ise yeni adrese götürülen eşyalar ekip elemanlarımız tarafından müşterilerin istedikleri yerlere monte ederek kullanılır halde bırakmaya özen gösterirler.

Bütün bu paketleme ve parçalama işlemi bittiğinde ise taşıma ile ilgili işlerle ilgilenen profesyonel personelimiz bu taşıma işlemini ise ekipmanların yanı sıra tecrübeleri ile de sorunsuz ve sıkıntısız olarak taşıma işlemini sonlandırırlar. Parça eşya taşıma işlemi olan özel taşıma yönteminde ise depodaki arkadaşlarımız depoya gelen eşyaları bölgelerine ayırır ve onları listelerine göre saklamaktadır. Burada kaybolan ve çalınan ürünlerin engellenmesi konusunda büyük bir önem arz etmektedir. Firmamızın işlemini tamamlamadan önce son olarak araçlarımızdaki şoför arkadaşlar tam adrese götürerek teslim ederek profesyonel ekibimiz işlerini tamamlamaktadır.

Profesyonel ekibin avantajı ise bir sıkıntı olmadan işlerini halletmektedirler oluşan sıkıntıları ise kendilerinin kolay ve en basit yöntemi bularak çözüme ulaştırırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir