Paketleme Hizmeti

Taşınırken Koliler İçin Uyarı Etiketleri
Aralık 3, 2017
Evden Eve Nakliyat
Aralık 5, 2017

Paketleme Hizmeti

Paketleme Hizmeti

Tekirdağ evden eve nakliye müşteri memnuniyeti konusunda bir yenilik daha uygulamaya başlamıştır. Müşterilerimize hem kolaylık hem de vakitten kazandırmak amacıyla paketleme hizmetini de ekibimiz tarafından isteğe bağlı olarak yapıyoruz. Müşterilerimiz sadece özel kıyafetleri ve takı gibi özel kullandıkları eşyaları haricinde istenilen geriye kalan bütün paketleme işlemlerini firmamız üstlenmektedir. Kırılacak eşyaları özel paketleme sistemlerimiz ile paketliyoruz ve eşyaların kırılma riskini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Taşıma işlemi ne kadar önemli olsa da paketleme işlemi de nakliyat konusunda çok büyük bir önem kazanmaktadır. Bazı insanlar Aydın Nakliye sırasında, taşıyan personele eşyalarının kırılmadan taşınması konusunda özellikle belirtme yaparlar.

Fakat müşterimiz paketlemeyi doğru, sağlam ve sağlıklı paketlemediği süre içerisinde ise kırılma düşme ve zedelenme olasılığı çok fazla olmaktadır. Oluşan bu durumda ise hem müşteri zor duruma girer hem de profesyonel ekipteki arkadaşlarımız da bu durumdan kötü etkilenir.

Bunun gibi durumları ise paketleme işlemlerini biz yaparak ortadan tamamen kaldırmayı hedefliyoruz. Çok özel durumlar haricinde özel eşyalar dışındaki bütün eşyaları arkadaşlarımız özel kutular sayesinde paketleme işlemini üstlenmektedir. Paketlenme işleminde kırılacak eşyaların çok daha dikkatli bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Kırılacak eşyaları arkadaşlarımız özel kutulara paketlerler ve taşıma işlemi yapılır. Araca yüklenme sırasında ve paketlenme sonrasındaki sırada ise kutuya bu parçaların kırılacak veya özel bir simge ve ifade konularak bu eşyaların korunması daha kolay olur. Bu şekilde verilen simgelerin ve ifadelerin yardımı ise daha dikkatli ve düzenli şekilde yerleştirilmesinde de büyük önem ve etki kazanmaktadır.

Tekirdağ evden eve nakliyat işlemi sırasında buna dikkat eden ekip arkadaşlarımız ise daha düzenli ve dikkatli çalışarak müşteriyi mağdur etme konusunda hataları sıfıra yakın bir dereceye indirmekte çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Paketleme işlemini müşterilerimiz kendileri üstlenmek isterler ise onlara biraz tavsiye vermek gerekmektedir. Paketlenecek ürünlerin cinslerini kutuların ve paketlerin üzerine belirtmeleri gerekmektedir. Buda o koli ve kutulara daha fazla dikkatli davranılması konusunda yardımcı olmaktadır. Paketlenecek eşyalarda kırılacak eşyalar elbette olacaktır. Taşınma sırasında kırılmasını önlemek amacıyla korumalı bir şekilde yapmak gerekir. Paketlenme işi bittiği sırada ise bu paketlere ayırıcı bir işaret konması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir